אימון אישי לפריצת דרך חדשה

אימון אישי הוא טיפול קצר מועד המיועד לפריצת דרך חדשה ולהגשמת חלומות הטמונות בכל אחד מאתנו. בחלוף השנים, אנו מגלים כי תלאות היום יום והשגרה השוחקת די "תוקעת" אותנו, כך שאנו לא מצליחים למצוא זמן לעצמנו, מה שברוב המקרים גורם לתסכול רב המחלחל בנו יום יום. לכן, אימון אישי לפריצת דרך על ידי מאמן אישי – הוא בדיוק הדחיפה שאתם זקוקים לה על מנת להגשים יעדים ומטרות בחיים.

תפקידו של מאמן אישי

אימון אישי הוא בסך הכל תפקיד די חדש בעולם המטפלים ונראה כי הוא תפס תאוצה רבה, הרי בעבר הכרנו את הטיפול הפסיכולוגי המקביל לאימון אישי, אך טיפול פסיכולוגי הוא די ארוך ונוגע יותר בריפוי עברו של המטופל, בעוד אימון אישי נוגע בהווה ובעתיד ויכול לבצע שינויים מדהימים אצל כל אדם. לכן, יותר ויותר אנשים מתעניינים בטיפולים אלו ופוקדים אצל מאמנים אישיים על מנת לבצע פריצת דרך בחייהם ולהגשים חלומות ומטרות שונות שהיו טמונות אצלם אי שם בחלומותיהם.

אימון אישי

מגוון סוגי טיפולים

אימון אישי נוגע בתחומים שונים בחיים ונועד לסייע לאנשים בנושאים שונים כמו – אימון אישי למציאת זוגיות, אימון אישי לקריירה, אימון להורים להצלחה עם ילדיהם, אימון למנהלים ובעלי עסקים ועוד תחומים שונים ומגוונים. למעשה, לכל אדם יש מטרות מסוימות, כך שאימון אישי מסייע לו להגשים אותם ולפרוץ את כל המחסומים בדרך שיכולים לנובע מחוסר ביטחון עצמי או מקושי מסוים הקשור לעבר של המטופל.

כיצד בוחרים מאמן אישי?

על מנת למצוא אימון אישי מוצלח, כזה שיסייע לכם להגשים את המטרות שלכם, עליכם לבחון בקפידה כמה אופציות על מנת להגיע למטפל המתאים לכם ביותר מכל הבחינות, הן מבחינת כימיה, מקום מגורים, קבלה לטיפול בזמנים הנוחים לכם, מחירים אטרקטיביים ועוד פרמטרים שונים החשובים לכם בעת בחירת מאמן אישי. לכן, חשוב לבחון היטב את הפרמטרים החשובים לכם וכמובן לקבל המלצות על המאמן ממטופלים קודים אשר התנסו אצלו בטיפול ואכן היו מרוצים והשיגו את המטרות שלהם על ידי מספר מצומצם של טיפולים.